O nas

Quality Metal Products Exterior

Witamy w Quality Metal Products,

Obecna na rynku od 1959 roku, firma QMP ugruntowała swoją pozycję jako jeden z wiodących w Wielkiej Brytanii producentów artykułów do odsprzedaży. W naszym zakładzie usytowanym w regionie West Midlands powstaje nieustannie rozszerzający się asortyment produktów, które dostarczamy za pośrednictwem sieci dystrybutorów w Wielkiej Brytanii i Europie.

QMP zaopatruje jedne z najbardziej znanych firm działających w różnych sektorach, m.in. przemysłowym, biurowym, edukacyjnym, elektronicznym oraz w sektorze opakowań.

Nasze produkty eksportujemy na potrzeby dużych projektów do Europy, Afryki i na Bliski Wschód. W celu uzyskania dalszych informacji na temat eksportu naszych towarów, prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod numerem +44(0)1384 899800.

Obecnie nasz zakład produkcyjny o powierzchni ponad 10,219 m 2 wyposażony jest w jedne z najbardziej zaawasowanych technicznie maszyn na śwecie, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń do gięcia i wybijania otworów, maszyn spawalnicznych oraz automatycznych lakierni proszkowych.

Quality Metal Products Aerial Shot

QMP ma na swoim koncie duże projekty zrealizowane na zamówienie kilku wiodących firm na świecie, w tym Amazon, Adidas, Jaguar Land Rover, Rolls Royce, Laura Ashley oraz zespół Mercedes AMG Petronas F1.

Nasi eksperci od sprzedaży i marketingu zapewniają klientom QMP bieżące wsparcie oraz profesjonalną opiekę posprzedażną.

Jakość produktów i usług oraz konkurencyjność naszej firmy są naszą dumą i stanowią dla nas podstawowe wartości, dzięki którym firma QMP stała się jednym z wiodących producentów towarów do odsprzedaży w Wielkiej Brytanii.

Celem naszej marki jest stać się naturalnym wyborem dla klientów poszukujących najlepszego na rynku wyposażenia dla firm.

Aby uzyskać więcej informacji na temat partnerstwa biznesowego z naszą siecią dystrybutorów, prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod numerem +44(0)1384 899800 lub drogą mailową na adres sales@qmp.uk.com.